TR-EN

HAKKIMIZDA

Riva Gold’un temelleri 1996 yılında bir aile şirketi olarak atıldı. O tarihten beri Riva seleflerin yeni nesle bırakmış oldukları karakteristik bir miras olan yıllara dayalı deneyim sayesinde başarı basamaklarını tırmanmaya devam etti. Riva’nın yükselmesini sağlayan markayı daya geniş bir müşteri tabanına hedefiyle 1999 yılında yalnızca kalitenin pazarlayıcısı değil, aynı zamanda üretici olma kararıydı.

Ön plana kaliteyi ve tasarımı ve ardından müşteri memnuniyetini ve kârı en sona koyarak ve güçlü bir iş ahlakı dahil olmak üzere geleneksel aile değerleri ile “yeniyi ve şimdi üretme” üzerine vurgu yapan ortak bir vizyon anlayışı ile Riva ürün çizgisini en iyiyi sunmak için belirlemiştir! Riva 8K, 9K, 10K, 18K, 21K, 22K ve de 14K ürün seçenekleri ile künyeler ve kolyelerden küpelere ve yüzüklere uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Marka bilgiye ve çalışanlarına araştırma ve geliştirme için çevre sunarak yeni koleksiyonları arz etmeye devam etmektedir. En iyiyi sunmak yüksek teknolojinin baskı, döküm ve özellikle içi boş ürünler gibi standart üretim tekniklerinde standartlaştırılması ile mümkün oldu. Bu esnada Riva standartlar pırıltısını genişletmek için yepyeni bir alan gerekli kıldığında merkezini VizyonPark’a taşıdı. %20 Türkiye pazarı ve %80 ihracat üretim dilimleri ile sürekli büyümeyi planlarken Riva bir fiyat etiketinden veya bir paketten ziyade bir “altın” deneyimi pazarlama yaklaşımına sahip olup bunu uygulamaktadır. Yaklaşımından dolayı yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın dört bir tarafından müşteriler Riva’nın adını kalite, dürüstlük ve yenilikçilik ile özdeşleştirmektedir. Bu altın deneyimi uluslar arası bir şirketten beklenen çeşitlilik ve hizmet ile birlikte komşumuzda bulunan bir dükkandan beklenen uygun fiyat ve kendini özel hissetmeye dayanmaktadır.

Misyon & Vizyon:

Misyonumuz zamana ve modaya ayak uydurarak her anlamda yeni bir mücevher oluşturmak, işletmenin her alanını iyileştirmek, ürün çeşitliliği, kalite ve tasarım sunmak, çekirdek değerlerimize ve güvenimizi koruyarak sürekli mücevher portföyümüzü geliştirmek, cazip fiyata lüks ve kalite sunmaktır. Müşteri memnuniyetinin altında yatan yol markanın ileri teknoloji ile donatılması ve her değişikliğe ve devrimsel değişikliklere uyum sağlanması ile aynıdır. Yüksek teknolojinin ve çağdaş mücevherin kesişme noktası bizim seçkin bir mücevher markası yaratmaya yönelik üretim çizgimizin merkezinde yatmaktadır.

Vizyonumuz küresel mücevher piyasasında bizim çekirdek aile değerlerimizi yayan dünya genelinde bir tedarikçi olmaktır. 1996 yılından beri atılan adımlar standartlaştırdığımız yönetim, şirket içi üretim hattımız, ürün kalitesi ve hizmeti sayesinde bir yürüyüş ritmine dönüşmekte.

© 2016 RIVA GOLD LTD. ŞTI. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.